TIPY na seriály a filmy /  6. září 2017 /  1969 zhlédnutí

Oficiální popis : Jedná se o americký animovaný seriál. Jeho duchovními tvůrci jsou Matt Groening a David X. Cohen (kteří jsou také autory Simpsonů). Hlavním hrdinou je smolař Philip J. Fry, který se na silvestra roku 1999 díky nehodě ocitne ve stázi (je zmražen), ze které se probere o tisíc let později přímo do roku 3000.
Po probrání zjistí, že se vše změnilo. Ocitá se v Novém New Yorku, kde dostane práci u svého praprasynovce, profesora Farnswortha. Ten vlastní přepravní společnost Planet Express. Většina děje se točí kolem dobrodružství, která Fry zažívá spolu se svými kolegy při práci pro tuto společnost. Jeho nejlepším přítelem je robot Bender (kleptoman a ožrala, který v postatě furt mluví sprostě), mezi jeho další přátele patří Turanga Leela (slečna s jedním okem, Fry je do ní zamilovaný) a nesmíme zapomenout na doktora Johna Zoidberga (mimozemšťan, krab, dokonalý smolař a loser).

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/futurama/#ixzz4rta3iTKd

Iluminační popis : Seriál je druhým výrobkem z dílny Matta Groeninga (The Simpsons) a dle mě je i mnohem zábavnější a ztřeštěnější. Asi se ptáte co je tam odhalujícího. Není tam toho tolik jako například v House of Cards, ale jelikož je seriál ,,z roku 3000,, poukazuje na spousty problémů, které se nyní dějí a jsou lidmi ignorováni. Směšně poukazují na nesmyslné dogmata dnešní době, na to, jak funguje dnešní společnost a hlavně, kam se dnešní společnost žene. Jsou tam předpovídány události, které se nám zde v současnosti mohou klidně stát. A k tomu všemu ještě tuna zábavy. To je dobrý obchod. 

 

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Počet sérií : 7.

Seriál neobsahuje nahotu ani násilí. 

USA anglický jazyk s titulky, dostupný z Prima Cool v češtině. 

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com