TIPY na seriály a filmy /  18. září 2017 /  1859 zhlédnutí

Oficiální popis : Na letišti JFK v New Yorku právě přistál Boeing 777 a pomalu roluje. Znenadání se však zastaví a nejsou vidět sebemenší známky jakékoliv aktivity. Všechna okna jsou zakryta. Všechna světla jsou vypnuta. Všechny komunikační kanály mlčí. Pozemní personál si není jist, co se před nimi odehrává a tak nakonec ten zásadní telefonát směřuje do střediska kontroly nemocí se žádostí o prověření situace. CDC vysílá na místo specialistu Dr. Ephraima "Epha" Goodweathera, který šéfuje týmu rychlé reakce zabývajícímu se vyšetřováním biologických hrozeb. Když vstupuje na palubu letadla, očekává mnoho. Již první pohled mu ale zmrazí krev v žilách.

O několik kilometrů dál, konkrétně ve Španělském Harlemu, si je postarší muž, který přežil holocaust, Abraham Setrakian jist, že se něco děje. Bývalý profesor dobře ví, že se blíží čas vypuknutí nové války. Války, která bude horší než ta, kterou kdysi dokázal přežít.

Bitva obřích rozměrů právě započala. Upíří virus dorazil na palubě onoho letadla do New Yorku a začíná se nekontrolovaně šířit do ulic. Nikdo v první chvíli nemá tušení, s čím přesně se lidstvo potýká a je možné, že reakce přijde příliš pozdě. Eph, který spojí své síly s profesorem Setrakianem a dalšími přáteli nyní musí najít způsob, jak nákazu zastavit a zachránit město. Město, ve kterém je někde ztracena i jeho manželka a malý syn...

Projekt na motivy knižní trilogie od Guillerma del Tora a Chucka Hogana.

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/agresivni-virus/#ixzz4t1KxTfpD

Iluminační popis : Seriál je paralelou k dnešnímu světu. I přes všechny násilné scény, jde o fungování dnešního světa. A nákaza přišla z Neměcka, přesněji řečeno z Bavorska... a v Bavorsku právě vzniklo společenství Iluminátů. Jde o nadvládu světa, o zotročení světa (později rozvedeno v poslední sérii). Nadvládu světa podporuje firma Stoneheart. Tedy Kamenné srdce, velice podobné Free Masons, tedy Svobodným Zednářům. Toto a více podobností v tomto jedinečném seriálu s historií až do dob minulých a nacistického Německa. Jedná se skutečně o seriál pro zabavení... nebo je v něm více pravdy než si myslíme? To zjistěte sami!

Drama / Thriller / Mysteriózní / Horor / Upírský / Nadpřiozený

Počet sérií : 4.

Seriál obsahuje násilí.

USA anglický jazyk s titulky, dostupný z Prima COOL v češtině

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com